Hotely v blízkosti Dicmusic Palamós Palamós
Filtrovat výsledky
Nalezeno 283 ubytování
-
Seřadit podle
Vzdálenost: vzestupně
-
La Fosca
14 Passeig De La Fosca, Palamós, Španělsko
1.4 km od Dicmusic (Zobrazit mapu)
Ve městě Palamós se nachází 3-pokojová vila Vila La Fosca o rozloze 120 m², která pojme 6 hostů. Toto ubytování nabízí přístup na terasu.
Více...
Od 467 US$cena za 1 nocRezervovat -
Casa Con Jardin A 25 Metros De La Playa. La T.
16 Passeig De La Fosca Casa Adosada., Palamós, Španělsko
1.4 km od Dicmusic (Zobrazit mapu)
Vila Vila Casa Con Jardin A 25 Metros De La Playa. La T. Palamós je umístěna 2 km od Pláž Cala Estreta, je 3-ložnicové ubytování s terasou na slunění. Zahrnuje kompletní kuchyni a 3 koupelen.
Více...
Od 286 US$cena za 1 nocRezervovat -
Cozy House La Fosca
2 Passeig De La Fosca, Palamós, Španělsko
1.4 km od Dicmusic (Zobrazit mapu)
Vila Cozy House La Fosca se nachází 5 minut chůze od La Fosca a 20 minut chůze od Gran de Palamós. Tato vila je vhodná pro až 8 hostů, obsahuje 4 ložnic a 3 koupelen.
Více...
Od 330 US$cena za 1 nocRezervovat -
Charming Apartment In La Fosca Beach
La Fosca 13 3º 3º, Palamós, Španělsko
1.4 km od Dicmusic (Zobrazit mapu)
Apartmán Charming Apartment In La Fosca Beach nabízí rychlý přístup k Santa Maria de la Fosca a obsahuje výhledy na moře. Ubytování se nachází 2 km od Barraca de Salvador Dalí a 2,1 km od Pláž Cala…
Více...
Od 262 US$cena za 1 nocRezervovat -
Mas Ribas Hotel I Esdeveniments
Carrer Del Caminal Del Mas Ribas, 12 Hotel, Palamós, Španělsko
1.4 km od Dicmusic (Zobrazit mapu)
Hotel Mas Ribas Hotel I Esdeveniments Palamós se nachází 3 km daleko od Pláž Cala Estreta a nabízí akvapark, sluneční terasu a místo na piknik.
Více...
Od 82 US$cena za 1 nocRezervovat -
Apartamento Con Jardin A 11 Metros De La Playa. Cg.
16 Passeig De La Fosca, Palamós, Španělsko
1.4 km od Dicmusic (Zobrazit mapu)
Hosté jsou vítáni, aby zůstali v apartmánu Apartamento Con Jardin A 11 Metros De La Playa. Cg. při návštěvě města Palamós. Ubytování zahrnuje 4 ložnic a 2 koupelen.
Více...
Od 490 US$cena za 1 nocRezervovat -
Apartamento Con Jardin A 11 Metros De La Playa B2
Passeig De La Fosca, 17, Palamós, Španělsko
1.4 km od Dicmusic (Zobrazit mapu)
Apartmán Apartamento Con Jardin A 11 Metros De La Playa B2 nabízí rychlý přístup k Les Roques de la Fosca a obsahuje výhledy na moře. Nemovitost má umístění na pobřeží necelých 250 metrů od Platja Sa…
Více...
Rezervovat -
Apartamento Con Jardin A 11 Metros De La Playa. B1.
16 Passeig De La Fosca Bonamira 1, Palamós, Španělsko
1.4 km od Dicmusic (Zobrazit mapu)
Apartmán Apartamento Con Jardin A 11 Metros De La Playa. B1., který nabízí umístění na pobřeží 500 metrů od Santa Maria de la Fosca, je dobrou volbou pro ubytování 8 hostů. Apartmán se skládá z 3…
Více...
Od 440 US$cena za 1 nocRezervovat -
Ecoturisme Mas Ribas
Carrer Rafel Savalls, Palamós, Španělsko
1.4 km od Dicmusic (Zobrazit mapu)
Hotel Ecoturisme Mas Ribas Palamós je umístěn 4 km od Botanická zahrada v Cap Roigu a pyšní se takovým vybavením jako rovná střecha k opalování, sluneční terasa a místo na piknik. Hotel nabízí…
Více...
Od 80 US$cena za 1 nocRezervovat -
Apartamento Con Jardin A 11 Metros De La Playa. B3.
16 Passeig De La Fosca Apartamento. Planta Baja., Palamós, Španělsko
1.4 km od Dicmusic (Zobrazit mapu)
Apartmán Apartamento Con Jardin A 11 Metros De La Playa. B3., který nabízí umístění na pobřeží 450 metrů od D&C Beach Club, je dobrou volbou pro ubytování 6 hostů. Toto ubytování zahrnuje 2 ložnic, 2…
Více...
Od 220 US$cena za 1 nocRezervovat -
Apartamento Con Jardin A 11 Metros De La Playa. Se.
16 Passeig De La Fosca Planta 1., Palamós, Španělsko
1.4 km od Dicmusic (Zobrazit mapu)
Apartamento Con Jardin A 11 Metros De La Playa. Se. je 150 m² apartmán nabízející ubytování pro 11 hostů. Toto ubytování se skládá z 4 ložnic a 2 koupelen.
Více...
Od 232 US$cena za 1 nocRezervovat -
Nueva Suite Jacuzzi Relax Beach & Mountain
Gaspar Matas 29, Palamós, Španělsko
1.4 km od Dicmusic (Zobrazit mapu)
Nacházející se 4 km od Botanická zahrada v Cap Roigu, 4-hvězdičkový hotel Nueva Suite Jacuzzi Relax Beach & Mountain Palamós obsahuje horkou lázeň a golfové hřiště. Areál nabízí také Wi-Fi v celé…
Více...
Od 222 US$cena za 1 nocRezervovat -
Bed & Breakfast Cal Marxant
El Figuerar Paratge 29, Palamos, Palamós, Španělsko
1.4 km od Dicmusic (Zobrazit mapu)
Vinařství Mas Molla je 3 km od Bed & Breakfast Cal Marxant Palamós, zatímco Botanická zahrada v Cap Roigu je vzdálen 10 minut jízdy.
Více...
Od 94 US$cena za 1 nocRezervovat -
Sal De Mar - Beachfront House La Fosca
21 Passeig De La Fosca, Palamós, Španělsko
1.4 km od Dicmusic (Zobrazit mapu)
Sal De Mar - Beachfront House La Fosca Palamós má výhled na moře a se nachází 10-minutovou jízdou k Botanická zahrada v Cap Roigu. Ubytování se skládá z 4 ložnic a 3 koupelen.
Více...
Od 306 US$cena za 1 nocRezervovat -
Hostal La Fosca
Passeig De La Fosca, 24, Palamós, Španělsko
1.5 km od Dicmusic (Zobrazit mapu)
Nacházející se hned u La Fosca, tento 2-hvězdičkový Hostal La Fosca Palamós je vzdálen 10 minut jízdy od Pláž Cala Estreta. Hotel nabízí také hostům Wi-Fi ve veřejných prostorách.
Více...
Od 54 US$cena za 1 nocRezervovat -
2 La Proa B53
Garbi, 2, B, Palamós, Španělsko
1.6 km od Dicmusic (Zobrazit mapu)
Při pobytu v apartmánu Apartmán 2 La Proa B53 hosté mohou relaxovat na terase a užít si 6-minutovou procházku k La Fosca.
Více...
Rezervovat -
La Proa - La Fosca Beach Apartment
Carrer Garbi, 2 Esc. A 1º-3ª, Palamós, Španělsko
1.6 km od Dicmusic (Zobrazit mapu)
Apartmán La Proa - La Fosca Beach Apartment, který nabízí umístění na pobřeží 550 metrů od D&C Beach Club, je dobrou volbou pro ubytování 4 hostů. Skládá se z 2 ložnic, 1 koupelen a kuchyňky.
Více...
Od 151 US$cena za 1 nocRezervovat -
Cami 51
Cami De Cap De Planes, 51, Palamós, Španělsko
1.7 km od Dicmusic (Zobrazit mapu)
Apartmán Apartmán Cami 51 nabízí vhodné umístění, kde můžete navštívit město Palamós a poznat jeho kouzlo. Apartmán se skládá z 1 ložnic, 2 koupelen, a také kuchyňky.
Více...
Od 231 US$cena za 1 nocRezervovat -
El Figuerar
Passatge Figuera, 3, Palamós, Španělsko
1.7 km od Dicmusic (Zobrazit mapu)
Táto 4-pokojová vila Vila El Figuerar Palamós pojme 8 osob, měří 150 m² a poskytuje hostům výhled na zahradu. Barraca de Salvador Dalí j asi 10-minutovou jízdou od vily, a Botanická zahrada v Cap…
Více...
Od 2675 US$cena za 1 nocRezervovat -
Proa B4 6
Garbi, 2, B, Palamós, Španělsko
1.7 km od Dicmusic (Zobrazit mapu)
Při pobytu v apartmánu Apartmán Proa B4 6 hosté mohou relaxovat na terase a užít si 6-minutovou procházku k La Fosca.
Více...
Od 151 US$cena za 1 nocRezervovat